Produkte > L-COM > U2A00014-18I
U2A00014-18I
U2A00014-18I L-com
U2A00014-18I_2D.pdf
Hersteller: L-com
Description: USB2.0 AF/90RT-LT AM 18""
Packaging: Bag
Color: Black
Length: 1.50' (457.2mm)
Wire Gauge: 24 AWG, 28 AWG
Shielding: Shielded
Configuration: A Female to A Male, Right Angle
Specifications: USB 2.0
Transfer Rate: 480Mbps
auf Bestellung 90 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details U2A00014-18I L-com
Description: USB2.0 AF/90RT-LT AM 18"", Packaging: Bag, Color: Black, Length: 1.50' (457.2mm), Wire Gauge: 24 AWG, 28 AWG, Shielding: Shielded, Configuration: A Female to A Male, Right Angle, Specifications: USB 2.0, Transfer Rate: 480Mbps.
Weitere Produktangebote U2A00014-18I
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
U2A00014-18I U2A00014-18I Hersteller : L-Com U2A00014-18I_2D.pdf USB Cables / IEEE 1394 Cables USB2.0 AF/90RT-LT AM 18""