Produkte > L-COM > U3A00030-105M
U3A00030-105M
U3A00030-105M L-com
U3A00030-105M_2D.pdf
Hersteller: L-com
Description: CA USB3.0 A-F PNL/A LATCH 1.5M
Packaging: Bag
Color: Blue
Length: 1.64' (500.0mm)
Wire Gauge: 24 AWG, 30 AWG
Shielding: Unshielded
Configuration: A Female to A Male
Specifications: USB 5Gbps (USB 3.0, USB 3.x Gen 1, Superspeed)
Transfer Rate: 5Gbps
auf Bestellung 2 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details U3A00030-105M L-com
Description: CA USB3.0 A-F PNL/A LATCH 1.5M, Packaging: Bag, Color: Blue, Length: 1.64' (500.0mm), Wire Gauge: 24 AWG, 30 AWG, Shielding: Unshielded, Configuration: A Female to A Male, Specifications: USB 5Gbps (USB 3.0, USB 3.x Gen 1, Superspeed), Transfer Rate: 5Gbps.