UA01-0145 Amphenol Sachsenkabel
Sachsenkabel-Datasheet-UA01-0145_new.pdf?rlkey=tix1o8w43rrc9obb8wlfo131o&st=g1i595gf&dl=0
Hersteller: Amphenol Sachsenkabel
Description: FO-breakout sm-12 open-open
Features: 12 Fibers, Armored, Rip Cord
Packaging: Spool
Length: Enter Number of Meters in Order Quantity
Jacket (Insulation) Material: Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Tensile Strength: 122.4kg
Style: Multiple Fibers
Type: Singlemode
Jacket (Insulation) Diameter: 0.571" (14.50mm)
Attenuation - Typ: -0.32dB/km
Jacket Color: Yellow
Bend Radius: 145mm
Core Diameter: 9µm
Cladding Diameter: 125µm
auf Bestellung 1528 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 50
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UA01-0145 Amphenol Sachsenkabel
Description: FO-breakout sm-12 open-open, Features: 12 Fibers, Armored, Rip Cord, Packaging: Spool, Length: Enter Number of Meters in Order Quantity, Jacket (Insulation) Material: Low Smoke Zero Halogen (LSZH), Tensile Strength: 122.4kg, Style: Multiple Fibers, Type: Singlemode, Jacket (Insulation) Diameter: 0.571" (14.50mm), Attenuation - Typ: -0.32dB/km, Jacket Color: Yellow, Bend Radius: 145mm, Core Diameter: 9µm, Cladding Diameter: 125µm.