Produkte > ERP > UCP10U-240-36
UCP10U-240-36 ERP
UCP-Series-1-pager-1290951.pdf
Hersteller: ERP
LED Power Supplies 120 Vac, 87% eff., TRIAC and ELV dimming, 1-100% dim range, LED driver with low profile (16.5mm high), 8.46W max, 240 mA Iout, 36 V max Vout
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UCP10U-240-36 ERP