Produkte > ERP > UCP15U-350-30
UCP15U-350-30 ERP
UCP-Series-1-pager-1290951.pdf
Hersteller: ERP
LED Power Supplies 120 Vac, 87% eff., TRIAC and ELV dimming, 1-100% dim range, LED driver with low profile (16.5mm high), 10.5 W max, 350 mA Iout, 30 V max Vout
Produktbewertung abgeben
Technische Details UCP15U-350-30 ERP