Produkte > ERP > UCP20U-480-36
UCP20U-480-36 ERP
UCP-Series-1-pager-1290951.pdf
Hersteller: ERP
LED Power Supplies 120 Vac, 87% eff., TRIAC and ELV dimming, 1-100% dim range, LED driver with low profile (16.5mm high), 17.3 W max, 480 mA Iout, 36 V max Vout
auf Bestellung 99 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UCP20U-480-36 ERP