Produkte > OMNION POWER™ > UDT020A0X43-SRZ
UDT020A0X43-SRZ
UDT020A0X43-SRZ OmniOn Power™
UDT020A0X?TNR=Data%20Sheets%7CUDT020A0X%7CPDF
Hersteller: OmniOn Power™
Description: DC DC CONVERTER 0.45-5.5V
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Module
Size / Dimension: 0.80" L x 0.45" W x 0.33" H (20.3mm x 11.4mm x 8.5mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module, Digital
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 14.4V
Efficiency: 95.2%
Current - Output (Max): 20A
Voltage - Input (Min): 3V
Voltage - Output 1: 0.45 ~ 5.5V
Control Features: Enable, Active High
Number of Outputs: 1
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UDT020A0X43-SRZ OmniOn Power™
Description: DC DC CONVERTER 0.45-5.5V, Features: Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Module, Size / Dimension: 0.80" L x 0.45" W x 0.33" H (20.3mm x 11.4mm x 8.5mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Digital, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 14.4V, Efficiency: 95.2%, Current - Output (Max): 20A, Voltage - Input (Min): 3V, Voltage - Output 1: 0.45 ~ 5.5V, Control Features: Enable, Active High, Number of Outputs: 1.