Produkte > ERP > UHD160-1010
UHD160-1010
UHD160-1010 ERP
Hersteller: ERP
Switching Power Supplies Ultra High Density Open Frame AC-DC Constant Voltage Power Supplies, 28 V, 5.7 A max, 160 W max
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UHD160-1010 ERP