Produkte > ERP > UHD365-1006
UHD365-1006
UHD365-1006 ERP
UHD365_data_sheet_22SEP2014_revC.pdf
Hersteller: ERP
Switching Power Supplies Ultra High Density Open Frame AC-DC Constant Voltage Power Supplies, 19 V, 19.2 A max, 365 W max
Produktbewertung abgeben
Technische Details UHD365-1006 ERP