Produkte > ERP > UHD365-1007
UHD365-1007
UHD365-1007 ERP
uhd_365_series_datasheet.pdf
Hersteller: ERP
Power Supplies - Chassis Mount Ultra High Density Open Frame AC-DC Constant Voltage Power Supplies, 29 V, 12.5 A max, 365 W max
Produktbewertung abgeben
Technische Details UHD365-1007 ERP