Produkte > 4D SYSTEMS PTY LTD > ULCD-144G2-AR
ULCD-144G2-AR
ULCD-144G2-AR 4D Systems Pty Ltd
261
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 1.44"
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: TTL
Viewing Area: 25.50mm W x 26.50mm H
Dot Pixels: 128 x 128
Diagonal Screen Size: 1.44" (36.57mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Part Status: Active
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ULCD-144G2-AR 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 1.44", Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: TTL, Viewing Area: 25.50mm W x 26.50mm H, Dot Pixels: 128 x 128, Diagonal Screen Size: 1.44" (36.57mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Part Status: Active.