Produkte > 4D SYSTEMS PTY LTD > ULCD-35DT-AR
ULCD-35DT-AR
ULCD-35DT-AR 4D Systems Pty Ltd
235
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Interface: TTL
Viewing Area: 48.96mm W x 73.44mm H
Dot Pixels: 480 x 320 (HVGA)
Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
Part Status: Not For New Designs
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ULCD-35DT-AR 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5", Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: TTL, Viewing Area: 48.96mm W x 73.44mm H, Dot Pixels: 480 x 320 (HVGA), Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Resistive, Part Status: Not For New Designs.