Produkte > 4D SYSTEMS > ULCD-43PT-AR
ULCD-43PT-AR
ULCD-43PT-AR 4D Systems
E7EFA5F5E7A1C68EAF565529E36B399E0E31A83030DACF4BBE9988D66E7C4419.pdf
Hersteller: 4D Systems
Display Modules 4.3" Pk Adptr Shld for Arduino
auf Bestellung 54 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details ULCD-43PT-AR 4D Systems
Description: 4.3" LCD PACK FOR ARDUINO W/ADAP, Packaging: Bulk, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: I2C, TTL, Viewing Area: 95.00mm W x 53.90mm H, Dot Pixels: 480 x 272, Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Resistive, Part Status: Not For New Designs.
Weitere Produktangebote ULCD-43PT-AR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ULCD-43PT-AR ULCD-43PT-AR Hersteller : 4D Systems Pty Ltd 422 Description: 4.3" LCD PACK FOR ARDUINO W/ADAP
Packaging: Bulk
Backlight: LED - White
Interface: I2C, TTL
Viewing Area: 95.00mm W x 53.90mm H
Dot Pixels: 480 x 272
Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm)