Produkte > 4D SYSTEMS PTY LTD > ULCD-43PT-PI
ULCD-43PT-PI
ULCD-43PT-PI 4D Systems Pty Ltd
422
Hersteller: 4D Systems Pty Ltd
Description: 4.3" LCD PACK FOR RASPBERRY PI W
Packaging: Bulk
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: I2C, TTL
Viewing Area: 95.00mm W x 53.90mm H
Dot Pixels: 480 x 272
Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
Part Status: Not For New Designs
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ULCD-43PT-PI 4D Systems Pty Ltd
Description: 4.3" LCD PACK FOR RASPBERRY PI W, Packaging: Bulk, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: I2C, TTL, Viewing Area: 95.00mm W x 53.90mm H, Dot Pixels: 480 x 272, Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Resistive, Part Status: Not For New Designs.
Weitere Produktangebote ULCD-43PT-PI
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ULCD-43PT-PI ULCD-43PT-PI Hersteller : 4D Systems E7EFA5F5E7A1C68EAF565529E36B399E0E31A83030DACF4BBE9988D66E7C4419.pdf Raspberry Pi Hats / Add-on Boards 4.3" Pk Adptr Shld for Raspberry Pi