Produkte > CORNELL DUBILIER KNOWLES > ULP692M025DBF1A0
ULP692M025DBF1A0
ULP692M025DBF1A0 Cornell Dubilier Knowles
ULP.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 6900UF 20% 25V FLATPACK
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: FlatPack
Size / Dimension: 2.441" L x 1.654" W (62.00mm x 42.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: User Defined
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 80mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm)
Capacitance: 6900 µF
Voltage - Rated: 25 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details ULP692M025DBF1A0 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 6900UF 20% 25V FLATPACK, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: FlatPack, Size / Dimension: 2.441" L x 1.654" W (62.00mm x 42.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: User Defined, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 80mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm), Capacitance: 6900 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Weitere Produktangebote ULP692M025DBF1A0
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
ULP692M025DBF1A0 ULP692M025DBF1A0 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE ULP.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 6900uF 25V 85C