Produkte > TEXMATE > UM-35-4-20MA
UM-35-4-20MA
UM-35-4-20MA Texmate
UM-35-CL_Panel_Meter_Manual_Texmate_UM04-1.pdf
Hersteller: Texmate
Description: 4-20MA PROCESS MONITOR, AC POWER
Packaging: Box
Display Type: LED - Red Characters
Mounting Type: Panel Mount
Type: Ammeter
Termination Style: Plug In Screw Terminals
Voltage - Supply: 85 ~ 305VAC, 120 ~ 430VDC, 50/60Hz
Measuring Range: 4 ~ 20mA
Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 91.00mm x 41.60mm
Display Characters - Height: 0.560" (14.22mm)
Number of Characters Per Row: 3.5
Part Status: Active
Measuring Type: Current
auf Bestellung 50 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UM-35-4-20MA Texmate
Description: 4-20MA PROCESS MONITOR, AC POWER, Packaging: Box, Display Type: LED - Red Characters, Mounting Type: Panel Mount, Type: Ammeter, Termination Style: Plug In Screw Terminals, Voltage - Supply: 85 ~ 305VAC, 120 ~ 430VDC, 50/60Hz, Measuring Range: 4 ~ 20mA, Panel Cutout Dimensions: Rectangular - 91.00mm x 41.60mm, Display Characters - Height: 0.560" (14.22mm), Number of Characters Per Row: 3.5, Part Status: Active, Measuring Type: Current.