UNL12W7P5K-F
UNL12W7P5K-F Cornell Dubilier Knowles
UNL.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 7.5UF 10% 1.2KVDC RAD
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Lead Spacing: 0.500" (12.70mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 1200V (1.2kV)
Height - Seated (Max): 2.134" (54.20mm)
Capacitance: 7.5 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 13.5 mOhms
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UNL12W7P5K-F Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 7.5UF 10% 1.2KVDC RAD, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Lead Spacing: 0.500" (12.70mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 1200V (1.2kV), Height - Seated (Max): 2.134" (54.20mm), Capacitance: 7.5 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 13.5 mOhms, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
UNL12W7P5K-F UNL12W7P5K-F Hersteller : Cornell Dubilier - CDE UNL.pdf Film Capacitors 7.5uF 1200V 10%