UNL5W35K-F
UNL5W35K-F Cornell Dubilier - CDE
UNL-3081795.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Film Capacitors 35uF 500V 10%
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UNL5W35K-F Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP FILM 35UF 10% 500VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Lead Spacing: 0.500" (12.70mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 500V, Height - Seated (Max): 2.134" (54.20mm), Capacitance: 35 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 8 mOhms, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
UNL5W35K-F UNL5W35K-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles UNL.pdf Description: CAP FILM 35UF 10% 500VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Lead Spacing: 0.500" (12.70mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 500V
Height - Seated (Max): 2.134" (54.20mm)
Capacitance: 35 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 8 mOhms
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)