UNL6W80K-F
UNL6W80K-F Cornell Dubilier - CDE
CDUB_S_A0011842656_1-2540282.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Film Capacitors 80uF 600V
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UNL6W80K-F Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP FILM 80UF 10% 600VDC RADIAL, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - DC: 600V, Height - Seated (Max): 2.500" (63.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 80 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 6.5 mOhms, Size / Dimension: 1.969" Dia (50.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
UNL6W80K-F UNL6W80K-F Hersteller : Cornell Dubilier Knowles Type%20UNL.pdf Description: CAP FILM 80UF 10% 600VDC RADIAL
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - DC: 600V
Height - Seated (Max): 2.500" (63.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 80 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 6.5 mOhms
Size / Dimension: 1.969" Dia (50.00mm)