UOA-110-DLA
UOA-110-DLA ATC-Diversified Electronics
UOA_Spec_Sheet_b431207baf.pdf
Hersteller: ATC-Diversified Electronics
Description: UOA SERIES SINGLE PHASE UNDER VO
Circuit: DPDT (2 Form C)
Type: Voltage Sensing DC
Voltage - Supply: 110VDC
Contact Rating @ Voltage: 5A @ 240VAC
Trip Status: Energized High/Low
Trip Range: 92 ~ 130V DC
auf Bestellung 1 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UOA-110-DLA ATC-Diversified Electronics
Description: UOA SERIES SINGLE PHASE UNDER VO, Packaging: Box, Delay Time: 0.05 Sec ~ 0.5 Sec, Output Type: Relay, Mounting Type: Socketable, Circuit: DPDT (2 Form C), Type: Voltage Sensing DC, Voltage - Supply: 110VDC, Contact Rating @ Voltage: 5A @ 240VAC, Trip Status: Energized High/Low, Trip Range: 92 ~ 130V DC.