UOA-24-DKA Mueller Electric Co
UOA_SS.pdf
Hersteller: Mueller Electric Co
Description: SINGLE PHASE UNDER VOLTAGE MONIT
Type: Voltage Sensing AC
Voltage - Supply: 24VDC
Contact Rating @ Voltage: 5A @ 240VAC
Trip Status: Energized High/Low
Trip Range: 19 ~ 29V DC
Part Status: Active
auf Bestellung 1 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details UOA-24-DKA Mueller Electric Co
Description: SINGLE PHASE UNDER VOLTAGE MONIT, Packaging: Box, Delay Time: 0.05 Sec ~ 0.5 Sec, Output Type: Relay, Mounting Type: Socketable, Circuit: DPDT (2 Form C), Type: Voltage Sensing AC, Voltage - Supply: 24VDC, Contact Rating @ Voltage: 5A @ 240VAC, Trip Status: Energized High/Low, Trip Range: 19 ~ 29V DC, Part Status: Active.