UP2SC-220-R Eaton - Electronics Division
UP2SC%20family%20es.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 22UH 1.4A 100 MOHM SMD
Tolerance: ±15%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 100mOhm Max
Q @ Freq: 50 @ 100kHz
Frequency - Self Resonant: 18MHz
Current - Saturation (Isat): 2.4A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 1.4 A
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UP2SC-220-R Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 22UH 1.4A 100 MOHM SMD, Tolerance: ±15%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 100mOhm Max, Q @ Freq: 50 @ 100kHz, Frequency - Self Resonant: 18MHz, Current - Saturation (Isat): 2.4A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 1.4 A.