UP2UC-151-R Coiltronics / Eaton
Bus_Elx_DS_4369_UP2UC_Series-335923.pdf
Hersteller: Coiltronics / Eaton
Fixed Inductors 150uH 1.0A
auf Bestellung 600 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UP2UC-151-R Coiltronics / Eaton
Description: FIXED IND 150UH 1A 400 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 400mOhm Max, Frequency - Self Resonant: 6MHz, Current - Saturation (Isat): 1A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.205" (5.21mm), Inductance: 150 µH, Current Rating (Amps): 1 A.
Weitere Produktangebote UP2UC-151-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
UP2UC-151-R UP2UC-151-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-up2uc-power-inductor-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 150UH 1A 400 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.500" L x 0.394" W (12.70mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 400mOhm Max
Frequency - Self Resonant: 6MHz
Current - Saturation (Isat): 1A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.205" (5.21mm)
Inductance: 150 µH
Current Rating (Amps): 1 A