Produkte > CEL > UPC8163TB-EV19
UPC8163TB-EV19 CEL
UPC8163TB.pdf
Hersteller: CEL
Description: EVAL BOARD UPC8163TB 1.9GHZ
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: UPC8163TB@1.9GHz
Frequency: 800MHz ~ 2GHz
Type: Upconverter
Produktbewertung abgeben
Technische Details UPC8163TB-EV19 CEL
Description: EVAL BOARD UPC8163TB 1.9GHZ, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: UPC8163TB@1.9GHz, Frequency: 800MHz ~ 2GHz, Type: Upconverter, Supplied Contents: Board(s), Part Status: Obsolete.