Produkte > CEL > UPC8172TB-EV19
UPC8172TB-EV19 CEL
Hersteller: CEL
Description: EVAL BOARD UPC8172TB 1.9GHZ
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: UPC8172TB@1.9GHz
Frequency: 800MHz ~ 2.5GHz
Type: Upconverter
Supplied Contents: Board(s)
Part Status: Obsolete
Contents: Board(s)
Utilized IC / Part: UPC8172TB@1.9GHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details UPC8172TB-EV19 CEL
Description: EVAL BOARD UPC8172TB 1.9GHZ, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: UPC8172TB@1.9GHz, Frequency: 800MHz ~ 2.5GHz, Type: Upconverter, Supplied Contents: Board(s), Part Status: Obsolete, Contents: Board(s), Utilized IC / Part: UPC8172TB@1.9GHz.
Weitere Produktangebote UPC8172TB-EV19
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
UPC8172TB-EV19 Hersteller : CEL RF Development Tools For UPC8172TB 1.9GHz