Produkte > CEL > UPC8172TB-EV24
UPC8172TB-EV24 CEL
upc8172tb.pdf
Hersteller: CEL
Description: EVAL BOARD UPC8172TB 2.4GHZ
Packaging: Box
For Use With/Related Products: UPC8172TB@2.4GHz
Frequency: 800MHz ~ 2.5GHz
Type: Upconverter
Produktbewertung abgeben
Technische Details UPC8172TB-EV24 CEL
Description: EVAL BOARD UPC8172TB 2.4GHZ, Packaging: Box, For Use With/Related Products: UPC8172TB@2.4GHz, Frequency: 800MHz ~ 2.5GHz, Type: Upconverter, Supplied Contents: Board(s), Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote UPC8172TB-EV24
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
UPC8172TB-EV24 Hersteller : CEL upc8172tb.pdf RF Development Tools For UPC8172TB 2.4GHz