Produkte > CEL > UPC8179TB-EV19
UPC8179TB-EV19 CEL
UPC8179TB.pdf
Hersteller: CEL
Description: EVAL BOARD FOR UPC8179TB 1.9GHZ
Packaging: Box
For Use With/Related Products: UPC8179TB@1.9GHz
Frequency: 100MHz ~ 2.4GHz
Type: Amplifier
Produktbewertung abgeben
Technische Details UPC8179TB-EV19 CEL
Description: EVAL BOARD FOR UPC8179TB 1.9GHZ, Packaging: Box, For Use With/Related Products: UPC8179TB@1.9GHz, Frequency: 100MHz ~ 2.4GHz, Type: Amplifier, Supplied Contents: Board(s), Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote UPC8179TB-EV19
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
UPC8179TB-EV19 Hersteller : CEL UPC8179TB.pdf RF Development Tools For UPC8179TB-A at 1.9 GHz