Produkte > CEL > UPC8179TB-EV22
UPC8179TB-EV22 CEL
UPC8179TB.pdf
Hersteller: CEL
Description: EVAL BOARD FOR UPC8179TB 2.2GHZ
Packaging: Box
For Use With/Related Products: UPC8179TB@2.2GHz
Frequency: 100MHz ~ 2.4GHz
Type: Amplifier
Produktbewertung abgeben
Technische Details UPC8179TB-EV22 CEL
Description: EVAL BOARD FOR UPC8179TB 2.2GHZ, Packaging: Box, For Use With/Related Products: UPC8179TB@2.2GHz, Frequency: 100MHz ~ 2.4GHz, Type: Amplifier, Supplied Contents: Board(s), Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote UPC8179TB-EV22
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
UPC8179TB-EV22 Hersteller : CEL UPC8179TB.pdf RF Development Tools For UPC8179TB-A at 2.2 GHz