Produkte > CEL > UPC8179TB-EV24
UPC8179TB-EV24 CEL
UPC8179TB.pdf
Hersteller: CEL
Description: EVAL BOARD FOR UPC8179TB 2.4GHZ
Packaging: Box
For Use With/Related Products: UPC8179TB@2.4GHz
Frequency: 100MHz ~ 2.4GHz
Type: Amplifier
Produktbewertung abgeben
Technische Details UPC8179TB-EV24 CEL
Description: EVAL BOARD FOR UPC8179TB 2.4GHZ, Packaging: Box, For Use With/Related Products: UPC8179TB@2.4GHz, Frequency: 100MHz ~ 2.4GHz, Type: Amplifier, Supplied Contents: Board(s), Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote UPC8179TB-EV24
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
UPC8179TB-EV24 Hersteller : CEL UPC8179TB.pdf RF Development Tools For UPC8179TB-A at 2.4 GHz