Produkte > CEL > UPC8187TB-EV24
UPC8187TB-EV24 CEL
Hersteller: CEL
Description: EVAL BOARD UPC8187TB 2.4GHZ
Packaging: Box
For Use With/Related Products: UPC8187TB@2.4GHz
Frequency: 800MHz ~ 2.5GHz
Type: Upconverter
Contents: Board(s)
Utilized IC / Part: UPC8187TB@2.4GHz
Produktbewertung abgeben
Technische Details UPC8187TB-EV24 CEL
Description: EVAL BOARD UPC8187TB 2.4GHZ, Packaging: Box, For Use With/Related Products: UPC8187TB@2.4GHz, Frequency: 800MHz ~ 2.5GHz, Type: Upconverter, Contents: Board(s), Utilized IC / Part: UPC8187TB@2.4GHz, Supplied Contents: Board(s).
Weitere Produktangebote UPC8187TB-EV24
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
UPC8187TB-EV24 Hersteller : CEL RF Development Tools For UPC8187TB-A at 2.4 GHz