Produkte > CEL > UPC8211TK-EV24
UPC8211TK-EV24 CEL
UPC8211TK.pdf
Hersteller: CEL
Description: EVAL BOARD UPC8211TK 2.4GHZ
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: UPC8211TK@2.4GHz
Frequency: 1.575GHz
Type: Amplifier, GPS
Supplied Contents: Board(s)
Part Status: Obsolete
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UPC8211TK-EV24 CEL
Description: EVAL BOARD UPC8211TK 2.4GHZ, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: UPC8211TK@2.4GHz, Frequency: 1.575GHz, Type: Amplifier, GPS, Supplied Contents: Board(s), Part Status: Obsolete.
Weitere Produktangebote UPC8211TK-EV24
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
UPC8211TK-EV24 Hersteller : CEL UPC8211TK.pdf RF Development Tools For UPC8211TK-A at 2.4 GHz