Produkte > L-COM > UPMAA-30-2M
UPMAA-30-2M
UPMAA-30-2M L-Com
UPMAA_30_03M_2D.pdf
Hersteller: L-Com
USB Cables / IEEE 1394 Cables CA USB 3.0 A PNL/AM 2 MTR
auf Bestellung 102 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details UPMAA-30-2M L-Com
Description: CA USB 3.0 A PNL/AM 2 MTR, Packaging: Bag, Color: Blue, Length: 6.56' (2.00m), Wire Gauge: 24 AWG, 30 AWG, Shielding: Shielded, Configuration: A Male to A Male, Specifications: USB 5Gbps (USB 3.0, USB 3.x Gen 1, Superspeed), Transfer Rate: 5Gbps.
Weitere Produktangebote UPMAA-30-2M
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
UPMAA-30-2M UPMAA-30-2M Hersteller : L-com UPMAA-30-2M_2D.pdf Description: CA USB 3.0 A PNL/AM 2 MTR
Packaging: Bag
Color: Blue
Length: 6.56' (2.00m)
Wire Gauge: 24 AWG, 30 AWG