Produkte > POS > UQS-4.8W-72LED-WW-48V-40M
UQS-4.8W-72LED-WW-48V-40M
UQS-4.8W-72LED-WW-48V-40M POS
UQS-4.8W-72LED-WW-48V-40M.pdf
Hersteller: POS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; white warm; Case (mm): 2835; LED/m: 72; 8mm; IP20; 120°
Type of optoelectronic module: LED tape
LED colour: white warm
Case - mm: 2835
LED per meter amount: 72
Width: 8mm
IP rating: IP20
Viewing angle: 120°
Maximum power per meter: 4.8W/m
Min. colour rendering index: 90
Thickness: 1.4mm
Operating voltage: 48V DC
Colour temperature: 3000K
Mounting: SMD
Luminosity: 460lm/m
Number of pins: 2
Maximum current: 0.1A/m
Cutting length: 166mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details UQS-4.8W-72LED-WW-48V-40M POS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; white warm; Case (mm): 2835; LED/m: 72; 8mm; IP20; 120°, Type of optoelectronic module: LED tape, LED colour: white warm, Case - mm: 2835, LED per meter amount: 72, Width: 8mm, IP rating: IP20, Viewing angle: 120°, Maximum power per meter: 4.8W/m, Min. colour rendering index: 90, Thickness: 1.4mm, Operating voltage: 48V DC, Colour temperature: 3000K, Mounting: SMD, Luminosity: 460lm/m, Number of pins: 2, Maximum current: 0.1A/m, Cutting length: 166mm, Case - inch: 1114.