Produkte > POS > UQS-8W-120LED-WW-WP-48V-40M
UQS-8W-120LED-WW-WP-48V-40M
UQS-8W-120LED-WW-WP-48V-40M POS
UQS-8W-120LED-WW-WP-48V-40M.pdf
Hersteller: POS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: LED tape; white warm; Case (mm): 2835; LED/m: 120; 10mm; IP65; 120°
Type of optoelectronic module: LED tape
LED colour: white warm
Case - mm: 2835
LED per meter amount: 120
Width: 10mm
IP rating: IP65
Viewing angle: 120°
Maximum power per meter: 8W/m
Min. colour rendering index: 90
Thickness: 4.5mm
Operating voltage: 48V DC
Colour temperature: 3000K
Mounting: SMD
Luminosity: 740lm/m
Number of pins: 2
Maximum current: 0.16A/m
Cutting length: 100mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details UQS-8W-120LED-WW-WP-48V-40M POS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: LED tape; white warm; Case (mm): 2835; LED/m: 120; 10mm; IP65; 120°, Type of optoelectronic module: LED tape, LED colour: white warm, Case - mm: 2835, LED per meter amount: 120, Width: 10mm, IP rating: IP65, Viewing angle: 120°, Maximum power per meter: 8W/m, Min. colour rendering index: 90, Thickness: 4.5mm, Operating voltage: 48V DC, Colour temperature: 3000K, Mounting: SMD, Luminosity: 740lm/m, Number of pins: 2, Maximum current: 0.16A/m, Cutting length: 100mm, Case - inch: 1114.