Produkte > POS > UQS-COB-12W-NW-24V-50M
UQS-COB-12W-NW-24V-50M
  • UQS-COB-12W-NW-24V-50M
  • UQS-COB-12W-NW-24V-50M
UQS-COB-12W-NW-24V-50M POS
UQS-COB-12W-NW-24V-50m.pdf
Hersteller: POS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: COB LED tape; white neutral; LED/m: 480; 10mm; IP20; 180°; 12W/m
Type of optoelectronic module: COB LED tape
LED colour: white neutral
LED per meter amount: 480
Width: 10mm
IP rating: IP20
Viewing angle: 180°
Maximum power per meter: 12W/m
Min. colour rendering index: 90
Thickness: 2.2mm
Operating voltage: 24V DC