Produkte > POS > UQS-COB-12W-WW-WP-24V-5M
UQS-COB-12W-WW-WP-24V-5M
UQS-COB-12W-WW-WP-24V-5M POS
UQS-COB-12W-WW-WP-24V-5m.pdf
Hersteller: POS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: COB LED tape; white warm; LED/m: 480; 12mm; IP65; 180°; 12W/m; 24VDC
Type of optoelectronic module: COB LED tape
LED colour: white warm
LED per meter amount: 480
Width: 12mm
IP rating: IP65
Viewing angle: 180°
Maximum power per meter: 12W/m
Min. colour rendering index: 90
Thickness: 4.5mm
Operating voltage: 24V DC
Colour temperature: 3000K
Mounting: SMD
Luminosity: 1240lm/m
Number of pins: 2
Maximum current: 0.5A/m
Cutting length: 50mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UQS-COB-12W-WW-WP-24V-5M POS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: COB LED tape; white warm; LED/m: 480; 12mm; IP65; 180°; 12W/m; 24VDC, Type of optoelectronic module: COB LED tape, LED colour: white warm, LED per meter amount: 480, Width: 12mm, IP rating: IP65, Viewing angle: 180°, Maximum power per meter: 12W/m, Min. colour rendering index: 90, Thickness: 4.5mm, Operating voltage: 24V DC, Colour temperature: 3000K, Mounting: SMD, Luminosity: 1240lm/m, Number of pins: 2, Maximum current: 0.5A/m, Cutting length: 50mm.