Produkte > POS > UQS-COB-18W-RGBWW-24V-5M
UQS-COB-18W-RGBWW-24V-5M
UQS-COB-18W-RGBWW-24V-5M POS
UQS-COB-18W-RGBWW-24V-5m.pdf
Hersteller: POS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: COB LED tape; RGBW; LED/m: 840; 12mm; IP20; 180°; 18W/m; CRImin: 90
Type of optoelectronic module: COB LED tape
LED colour: RGBW
LED per meter amount: 840
Width: 12mm
IP rating: IP20
Viewing angle: 180°
Maximum power per meter: 18W/m
Min. colour rendering index: 90
Thickness: 2.8mm
Wavelength: 460nm; 520nm; 620nm
Operating voltage: 24V DC
Colour temperature: 3000K
Mounting: SMD
Number of pins: 4
Cutting length: 33.3mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UQS-COB-18W-RGBWW-24V-5M POS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: COB LED tape; RGBW; LED/m: 840; 12mm; IP20; 180°; 18W/m; CRImin: 90, Type of optoelectronic module: COB LED tape, LED colour: RGBW, LED per meter amount: 840, Width: 12mm, IP rating: IP20, Viewing angle: 180°, Maximum power per meter: 18W/m, Min. colour rendering index: 90, Thickness: 2.8mm, Wavelength: 460nm; 520nm; 620nm, Operating voltage: 24V DC, Colour temperature: 3000K, Mounting: SMD, Number of pins: 4, Cutting length: 33.3mm.