Produkte > POS > UQS-COB-8W-NW-WP-24V-5M
UQS-COB-8W-NW-WP-24V-5M
UQS-COB-8W-NW-WP-24V-5M POS
UQS-COB-8W-NW-WP-24V-5m.pdf
Hersteller: POS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: COB LED tape; white neutral; LED/m: 320; 10mm; IP65; 180°; 8W/m
Type of optoelectronic module: COB LED tape
LED colour: white neutral
LED per meter amount: 320
Width: 10mm
IP rating: IP65
Viewing angle: 180°
Maximum power per meter: 8W/m
Min. colour rendering index: 90
Thickness: 4.5mm
Operating voltage: 24V DC
Colour temperature: 4000K
Mounting: SMD
Luminosity: 820lm/m
Number of pins: 2
Maximum current: 0.33A/m
Cutting length: 50mm
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UQS-COB-8W-NW-WP-24V-5M POS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: COB LED tape; white neutral; LED/m: 320; 10mm; IP65; 180°; 8W/m, Type of optoelectronic module: COB LED tape, LED colour: white neutral, LED per meter amount: 320, Width: 10mm, IP rating: IP65, Viewing angle: 180°, Maximum power per meter: 8W/m, Min. colour rendering index: 90, Thickness: 4.5mm, Operating voltage: 24V DC, Colour temperature: 4000K, Mounting: SMD, Luminosity: 820lm/m, Number of pins: 2, Maximum current: 0.33A/m, Cutting length: 50mm.