Produkte > POS > UQS-COB-8W-WW-12V-50M
UQS-COB-8W-WW-12V-50M
  • UQS-COB-8W-WW-12V-50M
  • UQS-COB-8W-WW-12V-50M
UQS-COB-8W-WW-12V-50M POS
UQS-COB-8W-WW-12V-50m.pdf
Hersteller: POS
Category: Light sources - LED ribbon
Description: COB LED tape; white warm; LED/m: 320; 8mm; IP20; 180°; 8W/m; 12VDC
Type of optoelectronic module: COB LED tape
LED colour: white warm
LED per meter amount: 320
Width: 8mm
IP rating: IP20
Viewing angle: 180°
Maximum power per meter: 8W/m
Min. colour rendering index: 90
Thickness: 2.2mm
Operating voltage: 12V DC
Colour temperature: 3000K
Mounting: SMD
Luminosity: 700lm/m
Related items: UQS-COB-8W-CS; UQS-COB-8W-SS
Maximum current: 0.66A/m
Operating temperature: -20...50°C
Cutting length: 25mm
auf Bestellung 65 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UQS-COB-8W-WW-12V-50M POS
Category: Light sources - LED ribbon, Description: COB LED tape; white warm; LED/m: 320; 8mm; IP20; 180°; 8W/m; 12VDC, Type of optoelectronic module: COB LED tape, LED colour: white warm, LED per meter amount: 320, Width: 8mm, IP rating: IP20, Viewing angle: 180°, Maximum power per meter: 8W/m, Min. colour rendering index: 90, Thickness: 2.2mm, Operating voltage: 12V DC, Colour temperature: 3000K, Mounting: SMD, Luminosity: 700lm/m, Related items: UQS-COB-8W-CS; UQS-COB-8W-SS, Maximum current: 0.66A/m, Operating temperature: -20...50°C, Cutting length: 25mm.