US2:CLMSF03208 Siemens
Hersteller: Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,200A,3NO,20
Features: Auxiliary Contacts
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 208VAC
Termination Style: Screw Terminal
Contact Form: 3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current): 200 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Operate Voltage: 176.8 VAC
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details US2:CLMSF03208 Siemens
Description: CONTACTOR LTG M-HELD,200A,3NO,20, Features: Auxiliary Contacts, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 208VAC, Termination Style: Screw Terminal, Contact Form: 3PST-NO (3 Form A), Contact Rating (Current): 200 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Operate Voltage: 176.8 VAC.