UT6-12-40-F1 Tark Thermal Solutions
pel_mel_ultratec.pdf
Hersteller: Tark Thermal Solutions
Description: THERMOELECT
Packaging: Bulk
Features: Lead Wires
Size / Dimension: Square - 40.00mm L x 40.00mm W
Height: 3.80mm
Delta Tmax @ Th: 70°C @ 25°C
Qmax @ Th: 52.0W @ 25°C
Part Status: Obsolete
Current - Max: 6 A
Voltage - Max: 14.4 V
Number of Stages: 1
Type: TEC (Thermoelectric Cooler)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UT6-12-40-F1 Tark Thermal Solutions
Description: THERMOELECT, Packaging: Bulk, Features: Lead Wires, Size / Dimension: Square - 40.00mm L x 40.00mm W, Height: 3.80mm, Delta Tmax @ Th: 70°C @ 25°C, Qmax @ Th: 52.0W @ 25°C, Part Status: Obsolete, Current - Max: 6 A, Voltage - Max: 14.4 V, Number of Stages: 1, Type: TEC (Thermoelectric Cooler).