UTRA4502S3NB-001
UTRA4502S3NB-001 TE Connectivity / Laird External Antennas
Hersteller: TE Connectivity / Laird External Antennas
Antennas UHF PHANTOM,NMO,B
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details UTRA4502S3NB-001 TE Connectivity / Laird External Antennas
Description: RF ANT 481MHZ DOME NMO BASE MT, Packaging: Bulk, Mounting Type: Base Mount, Frequency Range: 450MHz ~ 512MHz, Gain: 4.1dBi, Termination: NMO, Ingress Protection: IP67, Number of Bands: 1, VSWR: 2.5, Antenna Type: Dome, Height (Max): 3.409" (86.60mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 481MHz.
Weitere Produktangebote UTRA4502S3NB-001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
UTRA4502S3NB-001 Hersteller : TE Connectivity Laird DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=UTRA4502S3NMO&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=UTRA4502S3NB-001 Description: RF ANT 481MHZ DOME NMO BASE MT
Packaging: Bulk
Mounting Type: Base Mount
Frequency Range: 450MHz ~ 512MHz
Gain: 4.1dBi
Termination: NMO
Ingress Protection: IP67
Number of Bands: 1
VSWR: 2.5
Antenna Type: Dome
Height (Max): 3.409" (86.60mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 481MHz