Produkte > BIVAR > UV5TZ-390-30
UV5TZ-390-30
UV5TZ-390-30 Bivar
UV5TZ_XXX_XX-3002018.pdf
Hersteller: Bivar
UV LEDs UV Purple 390nm Water Clear
auf Bestellung 646 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details UV5TZ-390-30 Bivar
Description: EMITTER UV 390NM 20MA RADIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Wavelength: 390nm, Mounting Type: Through Hole, Type: Ultraviolet (UV), Orientation: Top View, Operating Temperature: -25°C ~ 80°C (TA), Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.2V, Viewing Angle: 30°, Current - DC Forward (If) (Max): 30mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
UV5TZ-390-30 UV5TZ-390-30 Hersteller : Bivar Inc. UV5TZ-XXX-XX.pdf Description: EMITTER UV 390NM 20MA RADIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Wavelength: 390nm
Orientation: Top View
Operating Temperature: -25°C ~ 80°C (TA)
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 3.2V
Viewing Angle: 30°
Current - DC Forward (If) (Max): 30mA