V175LT10A Harris Corporation
LFSIS09716-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Harris Corporation
Description: VARISTOR 68V 1.2KA TO247-3
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-247-3
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 1.2 kA
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA)
Energy: 55J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 75 V
Varistor Voltage (Min): 354 V
Varistor Voltage (Typ): 68 V
Maximum AC Volts: 250 V
Maximum DC Volts: 330 V
Capacitance @ Frequency: 1500 pF @ 1 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details V175LT10A Harris Corporation
Description: VARISTOR 68V 1.2KA TO247-3, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-247-3, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 1.2 kA, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA), Energy: 55J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 75 V, Varistor Voltage (Min): 354 V, Varistor Voltage (Typ): 68 V, Maximum AC Volts: 250 V, Maximum DC Volts: 330 V, Capacitance @ Frequency: 1500 pF @ 1 MHz.
Weitere Produktangebote V175LT10A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
V175LT10A V175LT10A Hersteller : Littelfuse Littelfuse_MOV_LA-34212.pdf Varistors 175V 700pF