V18MLA0603A
V18MLA0603A Harris Corporation
LFSIS10082-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Harris Corporation
Description: TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR
Packaging: Bulk
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 30 A
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA)
Energy: 0.1J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 28 V
Varistor Voltage (Min): 22 V
Varistor Voltage (Typ): 25 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 18 V
Capacitance @ Frequency: 120 pF @ 1 MHz
auf Bestellung 3700 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1480
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details V18MLA0603A Harris Corporation
Description: TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR, Packaging: Bulk, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 30 A, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C (TA), Energy: 0.1J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 28 V, Varistor Voltage (Min): 22 V, Varistor Voltage (Typ): 25 V, Maximum AC Volts: 14 V, Maximum DC Volts: 18 V, Capacitance @ Frequency: 120 pF @ 1 MHz.
Weitere Produktangebote V18MLA0603A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
V18MLA0603A Hersteller : Littelfuse Littelfuse_Varistor_MLA_Datasheet.pdf-357296.pdf Varistors 14V 30A 125pF