V20E625L1A Harris Corporation
LFSIS09595-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Harris Corporation
Description: VARISTOR 68V 1.2KA DISC 20MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 20mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 1.2 kA
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA)
Energy: 400J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 75 V
Varistor Voltage (Min): 354 V
Varistor Voltage (Typ): 68 V
Maximum AC Volts: 250 V
Maximum DC Volts: 330 V
Capacitance @ Frequency: 1500 pF @ 1 MHz
auf Bestellung 1051 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 355
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details V20E625L1A Harris Corporation
Description: VARISTOR 68V 1.2KA DISC 20MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 20mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 1.2 kA, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA), Energy: 400J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 75 V, Varistor Voltage (Min): 354 V, Varistor Voltage (Typ): 68 V, Maximum AC Volts: 250 V, Maximum DC Volts: 330 V, Capacitance @ Frequency: 1500 pF @ 1 MHz.