V250LU20A Harris Corporation
LFSIS09716-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Harris Corporation
Description: RADIAL LEAD VARISTOR
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 14mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 4.5 kA
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA)
Energy: 72J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 429 V
Varistor Voltage (Min): 351 V
Varistor Voltage (Typ): 390 V
Maximum AC Volts: 250 V
Maximum DC Volts: 330 V
Capacitance @ Frequency: 500 pF @ 1 MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details V250LU20A Harris Corporation
Description: RADIAL LEAD VARISTOR, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 14mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 4.5 kA, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA), Energy: 72J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 429 V, Varistor Voltage (Min): 351 V, Varistor Voltage (Typ): 390 V, Maximum AC Volts: 250 V, Maximum DC Volts: 330 V, Capacitance @ Frequency: 500 pF @ 1 MHz.
Weitere Produktangebote V250LU20A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
V250LU20A V250LU20A Hersteller : Littelfuse Littelfuse_MOV_LA-34212.pdf Varistors 250V 500pF