V251HA32 Harris Corporation
LFSI-S-A0000790614-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Harris Corporation
Description: HIGH ENERGY TERMINAL VARISTOR
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 32mm, Formed Tabs
Mounting Type: Bolt Mount
Current - Surge: 25 kA
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA)
Energy: 330J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 429 V
Varistor Voltage (Min): 351 V
Varistor Voltage (Typ): 390 V
Maximum AC Volts: 250 V
Maximum DC Volts: 330 V
Capacitance @ Frequency: 2.5 pF @ 1 MHz
auf Bestellung 975 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 34
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details V251HA32 Harris Corporation
Description: HIGH ENERGY TERMINAL VARISTOR, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 32mm, Formed Tabs, Mounting Type: Bolt Mount, Current - Surge: 25 kA, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C (TA), Energy: 330J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 429 V, Varistor Voltage (Min): 351 V, Varistor Voltage (Typ): 390 V, Maximum AC Volts: 250 V, Maximum DC Volts: 330 V, Capacitance @ Frequency: 2.5 pF @ 1 MHz.
Weitere Produktangebote V251HA32
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
V251HA32 V251HA32 Hersteller : Littelfuse LFSI-S-A0000790614-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw Varistors 250V 25kA 2500pF