V30BZ102M6SX
V30BZ102M6SX Knowles Dielectric Labs
V-Series.aspx
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 1000PF 200V X7R 0303
Tolerance: ±20%
Features: Epoxy Mountable, Single Layer
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: 0303 (0808 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.030" L x 0.030" W (0.76mm x 0.76mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Epoxy
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.025" (0.64mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
auf Bestellung 400 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 400
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details V30BZ102M6SX Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 1000PF 200V X7R 0303, Tolerance: ±20%, Features: Epoxy Mountable, Single Layer, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: 0303 (0808 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.030" L x 0.030" W (0.76mm x 0.76mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Epoxy, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.025" (0.64mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 pF.
Weitere Produktangebote V30BZ102M6SX
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
V30BZ102M6SX V30BZ102M6SX Hersteller : Knowles Dielectric Labs dielectric_VSeries-1316312.pdf Speciality Ceramic Capacitors 1nF 20% 200V SINGLE LAYER CAP