V30BZ472M1SX
V30BZ472M1SX Knowles Dielectric Labs
V-Series.aspx
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 4700PF 100V X7R NONS SMD
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Features: Epoxy Mountable, Single Layer
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 0303 (0808 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.030" L x 0.030" W (0.76mm x 0.76mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Epoxy
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.025" (0.64mm)
Part Status: Active
Capacitance: 4700 pF
auf Bestellung 1200 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details V30BZ472M1SX Knowles Dielectric Labs
Description: CAP CER 4700PF 100V X7R NONS SMD, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Features: Epoxy Mountable, Single Layer, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 0303 (0808 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.030" L x 0.030" W (0.76mm x 0.76mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Epoxy, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.025" (0.64mm), Part Status: Active, Capacitance: 4700 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
V30BZ472M1SX V30BZ472M1SX Hersteller : Knowles Dielectric Labs dielectric_VSeries.pdf Speciality Ceramic Capacitors 4.7nF 20% 100V SINGLE LAYER CAP